loader-img
loader-img-2
esm_logo
بازی فرشته
بازی فرشته
نوشته کارلوس روئیت ثافون ترجمه علی صنعوی نشر نیماژ
ناموجود
افزودن به علاقه مندی

بازی فرشته

ناموجود

معرفی کتاب

"بازی فرشته" قسمت دوم از چهارگانه "گورستان کتاب های فراموش شده" به قلم "کارلوس روئیت ثافون" می باشد که یک شاهکار میخکوب کننده از عشق و ادبیات و خیانت است. "بازی فرشته" داستان نویسنده جوانی به نام داوید مارتین است؛ او در عمارتی متروکه در قلب شهر بارسلون با نوشتن داستان های شورانگیز و عامه پسند تحت نامی مستعار روزگار می گذراند. مارتین که دوران کودکی آشفته ای را پشت سر گذاشته، حالا به دنیای کتاب ها پناه آورده و شب هایش را با نوشتن داستان هایی درباره جهان زیرزمین سپری می کند. او پشت هم داستان می نویسد و هرچه که می گذرد بر ناامیدی و استیصالش افزوده می شود.
او در زندگی شخصی اش درگیر روابط پیچیده ای با پدرو ویدال، حامی اش، کریستینا دختر راننده شخصی ویدال و ایزابلا، دختر جوانی که تحسین کننده کارهای اوست می شود. علاوه بر آن، تاریخچه خانه ای که در آن زندگی می کند نیز به زندگی خود او راه پیدا کرده؛ اتاقی با قفلی بر در آن، عکس ها و نامه هایی را در بردارد که به قتل رازآلود صاحب خانه پیشین اشاره می کند. در این گیر و دار، مارتین نامه ای از یک ناشر مرموز دریافت می کند که در آن پیشنهادی باورنکردنی ارائه شده. او باید کتابی بنویسد که نظیر آن هرگز وجود نداشته؛ اثری مذهبی و جدید که قدرت تغییر اذهان و قلوب را داشته باشد. اما همزمان که مارتین نوشتن را شروع کرده و به "گورستان کتاب های فراموش شده" سر می زند، متوجه می شود ارتباطی میان کتاب ها و سایه هایی که خانه فرسوده اش را احاطه کرده اند وجود دارد و گویا ناشرش هم رازهای نگران کننده ای را از او مخفی کرده است.
بار دیگر در "بازی فرشته"، "کارلوس روئیت ثافون" ما را به قصه ای جذاب از عشق و تراژدی در اعماق تاریک بارسلون خواهد برد.

 • تعداد صفحات
  768
 • سال نشر
  1399
 • چاپ جاری
  2
 • نوع جلد
  گالینگور
 • وزن
  820 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir