loader-img
loader-img-2
esm_logo
تولدی بنیادین
تولدی بنیادین
نوشته رندی گیج ترجمه الهام شیخی نشر ذهن آویز
ناموجود
افزودن به علاقه مندی

تولدی بنیادین

خود قدیمی ات را بکش و زندگی جدیدی خلق کن
ناموجود

معرفی کتاب

شاید از خواب بیدار شده‌اید و در آینه خودی را دیده‌اید که اصلا از آن راضی نیستید و تصمیم گرفته‌اید ورژنی جدید از خود بسازید. این کتابی است که به شما کمک می‌کند تا به این هدفتان دست یابید.
رندی گیج با نوشتن آخرین اثرش، توفانی به پا کرده است. فلسفۀ منسجم و فاقد گزافه‌گویی او همچون جعبۀ دینامیت به‌هم‌فشرده‌ای عمل می‌کند که شما را وا می‌دارد تا دوباره به فرضیاتی فکر کنید که سال‌ها در ذهن داشته‌اید.
او در تولدی بنیادین دوباره تمام قوانین را زیرپا می‌گذارد و شما را در یک کشش ذهنی غوطه‌ور می‌کند تا هر بخش جداگانه‌ای از باورهایتان را به چالش بکشید؛ از پرده‌برداری از خاموشی گرفته تا تمایل به مهم بودن و حتی ادعای بخشش خود. گیج شما را به یک بازجویی هیستریک و بدیع می‌برد تا از تفکر ناخودآگاه به تفکر خودآگاه روی آورید.
نویسندۀ این اثر تکان‌دهنده همیشه ذهن شما را به مرزها و چالش‌هایی می‌کشاند که با باورهای همیشگی‌تان در تضاد است. بنابراین پس از خواندن این کتاب می‌توانید به آن کسی تبدیل شوید که همیشه تمایلش را داشته‌اید.
گیج همیشه با اشتیاق، بصیرت و شفافیت خاصی کتاب می‌نویسد. او با این کتاب سنگ تمام گذاشته است؛ کتابی که تلنگری است برای در آغوش گرفتن هر چیز در زندگی تا بتوانید چیزهایی را عقب برانید که زندگی‌تان را تهدید می‌کنند و می‌خواهند شما را کوچک نگه دارند، شما را به وحشت می‌اندازند و به از خود بیزاری می‌انجامند. این کتاب را تا زمانی که برای تغییر کامل زندگی‌تان حریصانه گرسنه نشده‌اید نخرید!
تولدی بنیادین شبیه نویسنده‌ای است که آن را نوشته است: متهور، تأمل‌برانگیز و البته کمی هم بحث‌برانگیز، اما اگر شما احساس کرده‌اید که مسیر را اشتباه رفته‌اید یا در پی فرصتی هستید تا زندگی‌تان را دوباره راه‌اندازی کنید، این کتاب تقدیم به شما!    

 • تعداد صفحات
  208
 • سال نشر
  1401
 • نوع جلد
  شومیز
 • وزن
  194 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir