loader-img
loader-img-2
esm_logo
150,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

هنردرمانی بالینی

150,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

سالهاست که ادبیات روانپزشکی در رابطه با درگیر ساختن بیمار با هنر نظراتی ارائه داده است. از جمله فوایدی که این ادبیات در رابطه با هنر ذکر نموده برون ریزی هیجانی وآلایش و خلاقیت می باشد. با توجه به اینکه کاربرد هنر در درمان نسبتا جدید است، این کتاب می تواند به عنوان مرجعی برای کسانی که در هنر درمانی کار میکنند بکار رود. تاریخچه های موردی که در این کتاب آورده شده را می توان برای اشخاص در سنین مختلف، خانواده ها و یا حتی در درمانهای گروهی بکار برد. در موارد بسیاری نیز برای تشخیص بیماریها بکار گرفته شده است که در همه موارد اطلاعات هویتی بیماران تغییر یافته است. در این کتاب بر چرایی و چگونگی موضوعات خاص و ابزار هنری بکار گرفته شده تأکید خاصی شده است. جنبه های درمان روانی که در هنر درمانی بالینی منحصر به فرد میباشد با در نظر گرفتن سه عنصر اساسی زیر در نظر گرفته شده است: فرایند، محتوی و اثر هنری. نکته اساسی در این کتاب، کار هنری است که به عنوان یک عنصر اصلی جهت تغییر و همچنین رشد دائمی در فرد می باشد.
در این کتاب همچنین مواردی که مربوط به هنر درمانی با خانواده های تک والدی و خانواده هایی که در آنها سالمندانی وجود داشتند نیز آورده شده است.
نکته اصلی و اساسی کتاب سادگی و جزئیات مربوط به تاریخچه های موردی میباشد. همچنین خلاصه نظام یافته ای که جهت کاربرد هنر درمانی بالینی در انواع موقعیت های سنی ارائه گشته است. تجربه نویسنده می تواند به عنوان مدلی برای دانشجویان و هنر درمانگران متخصص قرار گیرد. این کتاب میتواند به خوبی هدف هنر درمانگران را به عنوان منبعی بسیار مفید برآورده سازد. این کتاب برای کسانی که میخواهند از هنر به طور جدی برای فرایند درمانی استفاده کننده بسیار کاربردی است.

 • تعداد صفحات
  460
 • سال نشر
  1396
 • چاپ جاری
  3
 • نوع جلد
  شومیز
 • وزن
  400 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir