loader-img
loader-img-2
esm_logo
باهوشتر سریعتر بهتر
باهوشتر سریعتر بهتر
نوشته چارلز دوهیگ ترجمه حسین خدادادی نشر آموخته
72,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

باهوشتر سریعتر بهتر

رمز و رازهای بهره وری در زندگی و کسب و کار
72,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

آیا برای شما اتفاق افتاده که برای آغاز یک پروژه جدید، احساس هیجان می‌کنید ولی شور و اشتیاقِ انجامِ پروژه، با گذشت زمان از بین رفته باشد؟ انتخاب‌های شما می‌توانند انگیزه‌تان برای بهره‌مندی از پروژه، تیم و خودتان را حفظ کرده، یا حتی افزایش دهند. وقتی فردی کنترل بیشتری بر یک پروژه دارد، انگیزه بیشتری پیدا می‌کند. وقتی افراد تصمیم به انتخاب بیشتری می‌گیرند، اشتیاق بیشتری پیدا کرده و احساس مسئولیت و کنترلِ آن کمک می‌کند تا از پس مشکلات خود را بربیایند.

نویسندهٔ این کتاب، چارلز داهیگ از دانشکدهٔ کسب‌وکار هاروارد مدرک ام‌بی‌ای خود را گرفته و برندهٔ جایزهٔ پولیتزر در روزنامه‌نگاری است که شاید نثر زیبای این اثر به استعداد روزنامه‌نگاری‌اش برمی‌گردد. به گفتهٔ خودش این کتاب نتیجهٔ پژوهش‌هایش در زمینهٔ سازوکار بهره‌وری و نیز حاصل تلاشش برای فهمیدن دلیل بهره‌وری بالاتر برخی افراد و شرکت‌ها نسبت به بقیه است. برای نوشتن این کتاب تحقیقات و مصاحبه‌های زیادی انجام داده است و در این مصاحبه‌ها به رهیافت‌های عملی زیادی رسیده است.

 او در این کتاب سعی دارد به شما بفهماند اگر بتوانید انگیزهٔ بیشتری پیدا کنید، تمرکز بهتری داشته باشید، بهتر هدف تعیین کنید و تصمیم‌های بهتری بگیرید، می‌توان گفت بیشتر مسیری را که به بهره‌وری بیشتر ختم می‌شود، طی کرده‌اید. برای هر یک از این گزینه‌ها فصلی در این کتاب اختصاص داده است.

داهیگ همچنین در کتاب باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر به شما آموزش می‌دهد چگونه اهداف خود را بسط دهید و از رویاهای خود نترسید، افراد دارایِ اهداف بلندتر و بزرگتر، از دیگران خلاق‌تر هستند و با پیشبینی حواس‌پرتی‌های احتمالی، می‌توانید بر اهداف خود متمرکز باقی بمانید.

 • تعداد صفحات
  281
 • سال نشر
  1400
 • چاپ جاری
  2
 • نوع جلد
  شومیز
 • وزن
  200 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir