loader-img
loader-img-2
esm_logo
نیایش ما
نیایش ما
نوشته ایمان پورنصیر نشر طه
55,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

نیایش ما

گزارشی از رویه و درون مایه نماز
55,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

این کتاب گزارشی از رویه و درون مایه نماز -نماز نیایش ما مسلمانان- است. نیایشی آئینی و ویژه که روزانه پنج بار انجامش می دهیم.

اما ما چه اندازه آن را می شناسیم؟ چه اندازه از پیوند رویه و درون مایه آن آگاهیم؟ چرا در گفته ها و نوشته های دینی ما این همه بر انجام آن، بلکه بر درست برپا داشتن آن پافشاری شده است؟ بازخوانی همراه با درنگ ویژگی های نیایش ما و پرداختن به درون مایه آن می تواند تا اندازه ای راز فراخوانی خدا و برگزیدگان او به نماز را آشکار کند.

این کتاب، کوششی است برای بازخوانی و گزارش رویه و درون مایه نماز. شما خواننده گرامی در جای جای این کتاب، در کنار بخش هایی از نامه خدا با برگردان زیبا و روان استاد علی موسوی گرمارودی، با حدیث هایی رو به رو می شوید که از برگزیدگان پاک آفریدگار بازگو شده اند. در این گزارش چشم های جست وجوگرتان با حدیث ساختگی یا سست برخورد نخواهد کرد و آن چه بازگو شده است، بر پایه دانش شناخت حدیث پذیرفته شده و استوار است.

 • تعداد صفحات
  160
 • سال نشر
  1400
 • چاپ جاری
  1
 • نوع جلد
  شومیز
 • وزن
  100 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir