loader-img
loader-img-2
esm_logo
کووید-19 (باز تنظیم بزرگ)
کووید-19 (باز تنظیم بزرگ)
نوشته کلاوس شواپ , تیه ری ماله ره ترجمه علیرضا حسنی نشر نو (فرهنگ نشر نو)
70,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

کووید-19 (باز تنظیم بزرگ)

70,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

کتاب " کووید 19: بازتنظیم بزرگ " نوشته کلاوس شواپ تیه ری ماله ره است. کمتر از دو سال از آغاز همه گیری کرونا در سرتاسر جهان می گذرد و به شکل عجیبی زندگی همه ی مردم در تمام جهان تغییر کرده است، به گونه ای که یادآوری دوران پیش از پاندومی کرونا برای بسیاری از مردم مشکل است.

پرسش بزرگی پیش روی همه ی مردم جهان قرار گرفته است: «آیا جهان به شرایط پیش از کرونا بازمی گردد؟ آیا زندگی ما عادی خواهد شد؟». کتاب می گوید: نه! «کلاوس شواپ» و «تیه ری ماله ری» دو اقتصاددان و اندیشمندی هستند که این کتاب را با هدف تحلیل وضعیت جهان پساکرونایی و راه های پیش روی جهان نوشته اند. بازی قدرت دو ابرقدرت بزرگ امروز، آمریکا و چین، یکی از نمودهای عینی و قابل لمسش در همین وضعیت پاندومی مشخص است. شاید جنگ محتومی که از آن صحبت به میان می آمد، همین وضعیت امروز باشد. جهان کرونازده بسیاری از مسائل را برای مردم سرتاسر جهان روشن کرد؛ عمق نابرابری ها، ضعف های نهادهای داخلی و بین المللی و البته ضعف علمی انسان قرن بیست و یکمی برابر یک ویروس! همه ی اینها و بسیاری عوامل دیگر در این وضعیت موجب تغییر جهان برای همیشه شده اند.

کتاب «کووید 19: بازتنظیم بزرگ» با حجم اطلاعات قابل توجه درباره ی وضعیت امروز جهان، همه ی آنچه تاکنون در دوران پاندومی بر جهان گذشته را بررسی می کند و با اشاره به فراوانی و عمق تغییر رفتار نهادها، سازمان ها و دولت ها در دوران پاندومی، جهان را یکسره دگرگون شده می بیند و از دوران تازه ای حرف می زند که با گذشته تفاوت فراوانی دارد.

 • تعداد صفحات
  246
 • سال نشر
  1400
 • چاپ جاری
  1
 • نوع جلد
  شومیز
 • وزن
  205 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir