loader-img
loader-img-2
esm_logo
تحقیقات بازاریابی
تحقیقات بازاریابی
نوشته دکتر امیر اخلاصی نشر علمی
250,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

تحقیقات بازاریابی

250,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

کتاب "تحقیقات بازاریابی" نوشته امیر اخلاصی است. تحقیقات بازاریابی بخصوص تحقیقات کیفی همواره ابزار کار در انجام پروژه های بازاریابی و برندسازی بوده است. با انجام درست تحقیقات بازاریابی کیفی می‌توان بینش مشتری را استخراج کرد، بینش مشتری در بین همه داده‌های موجود مثل الماس است و شرط موفقیت یک برند این است که لنگرگاهی در ذهن و قلب مشتریان پیدا کند و خود را به آن اهرم کند. ابزار اصلی این کار تحقیقات بازاریابی است. بهترین اطلاعات اگر پس از تصمیم گیری به مدیران ارشد ارایه شوند بی فایده خواهند بود.
رویکرد کتاب تحقیقات بازاریابی کاربردی است و مخاطب اصلی آن مدیران و صاحبان کسب و کار، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته MBA و متخصصان بازاریابی است که باید این حداقل از اصول تحقیقات بازاریابی را به عنوان ابزار کار خود بدانند. تمرکز اصلی کتاب نیز بر روش های کیفی تحقیقات بازاریابی است؛ هرچند از فصل هفتم به بعد ضروریات روش‌های کمی نیز به صورت کلی و اجمالی برای مخاطبین تشریح شده است. وصف جامع وجوه مختلف و ظرایف روش‌های کمی و تحلیل آماری خود شایسته کتابی بسیار پرتفصیل و تخصصی است، البته در حوصله این کتاب نمی‌گنجد.
کتاب از نه فصل تشکیل شده است: در فصل اول خوانندگان با سیستم های اطلاعات بازار و تحقیقات بازاریابی به عنوان یک زیرمجموعه از این سیستم آشنا می‌شوند؛ در فصل دوم فرآیند تحقیقات بازاریابی به صورت کامل تشریح می‌شود؛ تمرکز فصل سوم تا ششم کتاب بر روش های کیفی جمع‌آوری داده‌ها از بازار است و مخاطب با مصاحبه‌های عمیق فردی، مصاحبه گروهی، روش‌های فرافکنی و مشاهده به صورت کامل آشنا می‌شود. سه فصل انتهایی کتاب نیز به روش های کمی جمع‌آوری داده‌ها از بازار با تمرکز بر پیمایش می‌پردازد.
 

 • تعداد صفحات
  199
 • سال نشر
  1400
 • چاپ جاری
  1
 • نوع جلد
  گالینگور
 • وزن
  983 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir