loader-img
loader-img-2
esm_logo
لطفا گوسفند نباشید! - گالینگور (روانشناسی چگونه خود را بشناسیم؟)
لطفا گوسفند نباشید! - گالینگور (روانشناسی چگونه خود را بشناسیم؟)
نوشته محمود نامنی نشر نامن
350,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

لطفا گوسفند نباشید! - گالینگور (روانشناسی چگونه خود را بشناسیم؟)

350,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

این کتاب در حوزه روانشناسی عمومی قرار می گیرد و نویسنده با روایت داستان ، حکایت و نقل قول هایی به همراه تحلیل آنها، تلاش کرده تا راه خودشناسی را که مسیر راحتی هم نیست، برای کسانی که قصد طی کردن آن را دارند، هموار کند. همان طور که اشاره شد برای نگارش این اثر از منابع ایرانی و خارجی زیادی استفاده شده و همین جامعیت کتاب، مخاطب را از خواندن برخی آثار مشابه در این زمینه بی نیاز می کند. کتاب در چهار فصل تألیف شده که در ادامه به شرح هر کدام از فصل ها می پردازیم.
فصل اول با عنوان «چگونه باید آموخت» شامل بخش ها و موضوعاتی از قبیل «مادر نیمه گمشده»، «خودآگاهی چیست؟» «زندگی چیست؟»، «مدیریت احساس چیست؟»، «چگونه دوست انتخاب کنیم؟»، «لبخنددرمانی، غم درمانی» و… است. در پایان هرکدام از این بخش ها، خلاصه ای از بحث نیز آورده شده که در واقع تحلیلی است بر آنچه در قالب نقل قول ها و حکایت ها آماده است.
فصل دوم شامل عبارات تأکیدی است که به گفته نویسنده از میان بیش از صد کتاب روان شناسی با دقت و وسواس خاصی انتخاب شده اند.
فصل سوم که «پرسش های بی پاسخ» نام دارد شامل سوالاتی است که نویسنده در مورد آنها این گونه توضیح می دهد: «این پرسش ها به منظور شناخت و تحلیل درون و گشودن گره های کور روح و روان و هزارتوی افکار و خصایص شما انتخاب شده اند.»
فصل چهارم را آزمون های خودشناسی تشکیل می دهند که تحلیل پاسخ ها را در انتهای هر بخش می توان مشاهده کرد.
بد نیست بدانید از این نویسنده آثار دیگری در زمینه روان شناسی عمومی با عناوین «لطفا پدر و مادر خوبی باشید»، «لطفا همسر خوبی باشید»، «لطفا موفقیت را باور کنید»، «لطفا معتاد نشوید»، «لطفا انسان باشید»، «لطفا مدیر موفقی باشید» نیز منتشر شده است.
 

 • تعداد صفحات
  1016
 • سال نشر
  1391
 • چاپ جاری
  49
 • نوع جلد
  گالینگور
 • وزن
  1270 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir