loader-img
loader-img-2
esm_logo
نظریه روان کاوی (هفت رساله از زیگموند فروید)
نظریه روان کاوی (هفت رساله از زیگموند فروید)
نوشته زیگموند فروید ترجمه حسین پاینده نشر مروارید
95,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

نظریه روان کاوی (هفت رساله از زیگموند فروید)

95,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

روان کاوی یکی از اثرگذارترین نظریه ها در حوزه ای میان رشته ای (بینابین علوم انسانی و علوم پزشکی) است که ردپای آن را در بسیاری از رشته ها به روشنی می توان می دید، از جمله در فلسفه، ادبیات، هنر، نقدادبی، تعلیم و تربیت، علوم سیاسی، ارتباطات، جامعه شناسی، تاریخ و ... . در نگاه نخست، روان کاوی به طور خاص روشی برای راه بردن به سرچشمه ی ناپیدای رنج های روانی و پایان دادن به آلام روحی و دردهای روان تنی به نظر می رسد، اما گستردگی و تنوع کم نظیر آثار فروید پیداست که افزون بر کاربردهای بالینی و درمانی روان کاوی، این نظریه همچنین ابزاری است برای فیم ادبیات و هنر و کندوکاو و تبیین مسائل فرهنگی در جوامع بشری.
با توجه به انواع تحریف ها درباره ی آراء و اندیشه های این متفکر دوران ساز، برای فهم دیدگاه های فروید هیچ منبعی نمی تواند جایگزین آثار خود او باشد. کتاب حاضر مجموعه ی هفت اثر از زیگموند فروید در تبیین نظریه ی روان کاوی است. انتخاب و ترجمه ی این آثار با این هدف صورت گرفته است که خواننده مستقیما از زبان بنیان گذار این نظریه با مبانی آن آشنا شود. در این آثار، فروید شالوده های نظری روان کاوی، سیر تاریخی شکل گیری آن و همچنین مفاهیم و اصطلاحات اساسی این نظریه را شرح می دهد. مترجم نیز با افزودن زیرنوشت های توضیحی کوشیده است تا درک اصطلاحات تخصصی را تا حد ممکن برای خواننده ی فارسی زبان تسهیل کند.
 

 • تعداد صفحات
  340
 • سال نشر
  1399
 • چاپ جاری
  2
 • نوع جلد
  شومیز
 • وزن
  330 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir