loader-img
loader-img-2
esm_logo
230,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

تاریخ تصویر

230,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

تصاویر اطرافمان را پر کرده است: روی لب تاپ ها، تلفن ها، در نشریات، روزنامه ها، کتاب ها و این قبیل و حتی هنوز روی دیوار ها هم آویزان است. درست مانند کلمات، به کمک تصاویر می اندیشیم، رویا می بافیم و می کوشیم آدم ها و محیط پیرامونمان را درک کنیم.البته تا کنون، تصاویر به ندرت به خودی خود یک طبقه بندی مجزا در نظر گرفته شده است. تاریخ های زیادی از انواع گوناگون تصویر نظیر نقاشی، عکاسی یا سینما وجود دارد. اما نه از خود تصاویر به مثابه یک کل. منظور ای کتاب از تصویر بازنمایی جهان سه بعدی روی سطح تخت مثل بوم، کاغذ، پرده ی سینما و تلفن های هوشمند است. موضوع کتاب تاریخ تصویر تسلسل و بر هم کنش انواع گوناگون بازنمایی است.
کتاب تاریخ تصویر می گوید نقاشان قرن ها پیش از تولد رسمی عکاسی در سال 1839 با به پرده انداختن تصاویر توسط لنز و آینه که آن را با عکاسی مرتبط می دانیم آشنا بوده اند . تاریخ تصویر این نظر را بسط می دهد و با شواهد زنده آن را پشتیبانی می کند. و در بافتاری گسترده تر قرار می دهد. این تاریخ جهانی است، اما بر دو سنتی تمرکز دارد که تلاش کرده است جهان پیرامون ما را در گستره ی زمان و مکان در دو بعد ثبت کند: تاریخ غربی گرای مصری، اروپا و ایالات متحده آمریکا و دیگری، رویکرد کاملا متفاوت چین و ژاپن. روایتی است که از غار های پیش از تاریخ سرچمه می گیرد و هنوز جاری است.

 • تعداد صفحات
  348
 • سال نشر
  1399
 • چاپ جاری
  1
 • نوع جلد
  گالینگور
 • وزن
  1133 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir