loader-img
loader-img-2
esm_logo
مرگ تراژدی
مرگ تراژدی
نوشته جورج اشتاینر ترجمه بهزاد قادری نشر بیدگل
140,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

مرگ تراژدی

140,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

تراژدی ژانری است که از دیرباز وجود داشته است. این ژانر از نمایش های یونان باستان آغاز شده و طی قرن ها ئ سال ها ادامه یافته است اما در قرن بیستم رو به زوال می رود. بین افراد در مورد اینکه تراژدی از بین رفته است یا هنوز وجود دارد اختلاف نظر وجود دارد. این کتاب هب خواننده کمک می کند تا دیدگاهی روشن تر در مورد این ژانر داشته باشد و بتواند بهتر در مورد این مسئله قضاوت کند. در کتاب مرگ تراژدی جورج اشتاینر، استاد ادبیات تطبیقی در دانشگاه پرینستون آمریکا، ریشه ها و جوهره ی این ژانر مهم را بررسی می کند و سعی می کند به دلایل از بین رفتن آن در قرن بیستم بپردازد. این کتاب نگاهی تفکربرانگیز به بر تاریخچه ی تکامل تراژدی می اندازد و معمای روشن و خاموش این ژانر را حل می کند. او بر دوران معاصر نیز تمرکز می کند و حتی تلاش های محکوم به شکست بعضی از شاعران از جمله درایدن را بررسی می کند.
نیویورک تایمز در مورد کتاب مرگ تراژدی نوشته است:
"این کتاب از اهمیت برخوردار است اگر واقعا تراژدی مرده باشد ، زیرا اگر این واقعیت وجود داشته باشد که تراژدی مرده است ، آنگاه ما با ضرر فرهنگی مهمی روبرو خواهیم شد ... این کتاب مجبور است بحث و جدال را آغاز کند ... علاقه و بینشی که وی برای نوشتن در مورد تراژدی دارد به اثبات رساند که بصیرت هنوز زنده است و کلمات هنوز هم می توانند روشن و آشکار شوند. "

 • تعداد صفحات
  360
 • سال نشر
  1399
 • چاپ جاری
  1
 • نوع جلد
  گالینگور
 • وزن
  460 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir