loader-img
loader-img-2
esm_logo
60,000 تومان
افزودن به سبد
افزودن به علاقه مندی

برآمدن ترکیه اردوغان

60,000 تومان
افزودن به سبد
خرید سریع

معرفی کتاب

هنگامی که حزب عدالت و توسعه (AKP) در سال 2001 تأسیس شد، این حزب در داخل و خارج ترکیه به عنوان یک مدل معجزه مانند از حکمرانی معرفی شد که در آن اسلام و سرمایه داری نئولیبرال دست در دست هم در صلح به سمت تحول اجتماعی، سیاسی و اقتصادی عمل می کردند. از آن زمان تا کنون اتفاقات زیادی در این کشور رخ داده است، اقتدارگرایی تک نفره اردوغان بر اساس اسلام گرایی و ناسیونالیسم فرقه ای حزب عدالت و توسعه به کانون انتقادها تبدیل شده است. با این حال، به نظر می رسد منتقدان، چه در دانشگاه یا روشنفکران، هنوز در مقصر دانستن شبکه های روابط نئولیبرالی که دولت های حزب عدالت و توسعه طی 15 سال گذشته بر ترکیه اعمال کرده اند (در صورت عدم معرفی) ، مردد هستند. ادبیات قابل توجهی در مورد اسلام گرایی ، شکل گیری طبقات و نئولیبرالیسم به طور کلی در ترکیه وجود داشته است، اما این کتاب به طور جامع به هر یک از این پدیده ها نزدیک می شود و یک نقطه ورود قوی برای درک "منظر نئولیبرال" ترکیه به خواننده ارائه می دهد.
اولین انتشار کتاب «بر آمدن ترکیه اردوغان» به زبان ترکی بوده است . و بصورت منسجم و به گونه ای ویرایش شده است که با پیگیری خواننده ، آغاز می شود. فصل ها منسجم هستند و و در راستای فصول قبلی خود هستند. از یک بحث متنی در مورد اسلام سیاسی گرفته تا یک بحث نظری در مورد ظهور پایتخت اسلامی و با مطالعات تجربی منسجم ، هر قطعه از این کتاب گام به گام تصویری را نشان می دهد.

 • تعداد صفحات
  305
 • سال نشر
  1399
 • چاپ جاری
  1
 • نوع جلد
  شومیز
 • وزن
  300 گرم
نظرات مشتریان

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

نظرات کاربران ( نظر)

برای ثبت نظر، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد

2021 © Copyright - almaatech.ir